Inne akcje

Łukasz jest naszym Liderem Technicznym. Niestety we wrześniu jego tata uległ wypadkowi, na skutek którego ma trudności z poruszaniem się. Postanowiliśmy pomóc Łukaszowi oraz jego tacie!

Od lutego 2009 Euvic stara się pomagać Darii Sadokierskiej z Gliwic, która na wskutek wypadku komunikacyjnego straciła siostrę, a sama odniosła poważne obrażenia. Dziś Daria ładnie mówi (po 11 miesiącach bez słowa), chodzi chwiejnie, ale o własnych siłach. W przyszłości chciałaby być terapeutą od art-terapii i pomagać zdrowieć innym dzieciom. By to osiągnąć, musi być intensywnie rehabilitowana i leczona.

Dodatkowo wsparliśmy m.in.:

spolecznie_inne

W przedszkolu nr 93 w Katowicach zorganizowaliśmy konkurs prac plastycznych „Komputer i Ja”.

Udzielając finansowego wsparcia placówce otrzymaliśmy w zamian piękne, dziecięce prace konkursowe. Wyobraźnia i talent dzieci nie ma sobie równych. Okazuje się, że w temacie związanym z branżą dotyczącą naszej działalności dzieci miały bardzo dużo do powiedzenia.

spolecznie_inne_konkurs

Sport to nasza pasja, dlatego wspieraliśmy imprezę o Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice. W zawodach wzięło udział 409 zawodników z 31 klubów, towarzyszyła im świetna atmosfera i niesamowite wyniki! Padły aż dwa rekordy Polski! Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

zawody

Uczestniczyliśmy też, jako sponsor nagród, w X Integracyjnej Spartakiadzie Przedszkolaków.

Udzielając finansowego wsparcia przyczyniliśmy się do podwyższenia wartości nagród dla biorących udział w zawodach dzieci. Sportowe emocje były ogromne, a radość małych zawodników bezcenna!

spolecznie_inne_zawody

Jesteśmy także sponsorem licznych imprez kulturalnych, jak np. „PalmJazz Festiwal”, który odbywa się w Gliwicach.

jazz_main