Zespół

Największą wartością firmy informatycznej jest jej zespół. Ponad 500 inżynierów pracujących bezpośrednio dla Euvic i ponad 1500 inżynierów, licząc wraz ze spółkami z Grupy Euvic. 50 różnych certyfikatów, doświadczona kadra zarządzająca, entuzjastyczni liderzy i charyzmatyczny zarząd – to nasz ogromny kapitał.

wwolny2
Wojciech Wolny / Euvic – Prezes Zarządu Euvic oraz IT Works S.A. Wcześniej założyciel i CEO LGBS Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Śląskiej, członek rady EMEA IAMCP, w wolnym czasie instruktor narciarstwa i wielki miłośnik żagli, a także zapalony motocyklista.
wkosinski2
Wojciech Kosiński / Euvic – Wiceprezes Zarządu i jeden z założycieli Euvic. Absolwent Informatyki na Politechnice Śląskiej, doświadczony lider, oddany zagadnieniom efektywnego zarządzania firmą i budowania jej wartości, miłośnik narciarstwa, dobrego wina i jazzu.
brycharski
Bogdan Rycharski / Euvic – Prokurent Zarządu w Internetium Sp. z o.o. W Grupie Euvic pełniący funkcję CFO.
gbohosiewicz2
Grzegorz Bohosiewicz / Euvic – Dyrektor ds. Rekrutacji w Euvic. Absolwent Informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie amatorsko uprawia kitesurfing, wakeboarding, snowboarding oraz brydż sportowy.
tkwiatkowski2
Tomasz Kwiatkowski / Euvic – Dyrektor Handlowy, ekspert w dziedzinie zastosowania technologii Microsoftu do rozwiązań biznesowych. Doświadczenie w branży IT zdobywał przez ostatnie 10 lat w Microsofcie, Oraclu i Hogarcie. Z zamiłowaniem uprawia sporty wytwarzające wysoką dawkę adrenaliny.
mgdula2
Maciej Gdula / Euvic – Dyrektor Handlowy. Odpowiedzialny za eksport w grupie Euvic. Absolwent Wydziału Automatyki i Robotyki Politechniki Śląskiej. Prywatnie płetwonurek, podróżnik, pasjonat sportów walki, fotografii i jazdy offroad.
aszopa
Andrzej Szopa / Euvic Energia – Prezes Zarządu spółki Euvic Energia, jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył również Studia Podyplomowe „Rynek Energii Elektrycznej”. Doświadczony menadżer branży IT, od lat związany z sektorem Utilities. Poza pracą, miłośnik wypraw motocyklowych oraz tenisa.
zwawrzyczek2
Zofia Wawrzyczek / Euvic Energia – Wiceprezes Zarządu spółki Euvic Energia. Absolwentka Politechniki Śląskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w ComputerLand / Sygnity, NextiraOne i IFS Poland. Odpowiedzialna za wdrażanie projektów innowacyjnych i rozwój oferty dla branży energetycznej. Wiceprzewodnicząca „Komitetu Energia” przy PIIT. Lubi dobrą muzykę, filozofię, psychologię i tenis.
abiesiekirski2
Andrzej Biesiekirski / Fild.NET – Członek Zarządu Euvic, a także Prezes firmy Fild.NET Sp. z o.o. oraz Multishoring.info. Absolwent Instytutu Informatyki na Politechnice Białostockiej, Ecole Superieure du Commerce Exterieur Paris & South Bank University London oraz wielu kursów z zakresu zarządzania projektami oraz sprzedaży.
pgrodzki2
Piotr Grodzki / Speednet – Założyciel i Prezes Zarządu w Speednet Sp. z o.o. Doświadczony manager i twórca sukcesu firmy Speednet zatrudniającej obecnie ponad 90 inżynierów. Od 16 lat zaangażowany w rozwój własnego biznesu. Od prawie 20 lat związany z sektorem IT. Entuzjasta budowania relacji i efektywnej sprzedaży. Skupiony na kapitale ludzkim bo to właśnie ludzie są największą wartością jego firmy. Od 10 lat rozwija działalność na rynkach zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, Apple design i amerykańskiego sposobu prowadzenia interesów. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego aktywnie wspierający wiele inicjatyw edukacyjnych.
mwisniewski
Marek Wiśniewski / Omnis – Prezes Zarządu i współzałożyciel firmy Omnis Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Śląskiej , doświadczony lider specjalizujący się w budowaniu relacji z klientami oraz technikach sprzedaży. Miłośnik gór, żeglarstwa, wina i dobrej książki.
Jacek Sobecki / Omnis – założyciel firmy Omnis sp. z o.o. (30 rocznica 15 czerwca 2017). Absolwent Politechniki Śląskiej. W obszarze IT podejmował rozmaite działania – od analityki przez programowanie, wdrożenia, projektowanie produktów ERP aż po zarządzanie dużymi projektami IT. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z amerykańskimi przedsiębiorstwami. Aktualnie pełni rolę koordynatora działu realizacji projektów i działu HR. Prywatnie miłośnik muzyki i malarstwa, a także jazdy na nartach, kolarstwa i żeglugi.
ljames2
Leszek James / Euvic, Inc. (USA) – obecnie Prezes Euvic, Inc. w USA. Absolwent Informatyki na Politechnice Śląskiej, zamieszkały na stale w USA (od 28 lat), założyciel i lider kilku firm informatycznych, doświadczony informatyk i biznesmen, miłośnik narciarstwa i bluesa.
pzielczynski2
Piotr Zielczyński / Euvic, Inc. (USA) – CTO Euvic, Inc. w USA. Doktor Nauk Informatycznych, autor książki „Requirements Management”, wydanej przez IBM Press. Przez ostatnie 20 lat konsultant w amerykańskich firmach, jak IBM, Merrill Lynch, Ernst & Young, AIG, NY Stock Exchange. Kilkakrotny mistrz kraju w biegu na orientacje.
ghoffmann
Grzegorz Hoffmann / Euvic Solutions – Prezes Zarządu Euvic Solutions. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Zanim dołączył do Euvic Solutions, przez 15 lat nadzorował działania w zakresie rozwoju oprogramowania dla takich firm, jak REC Global, Nokia Siemens Networks czy Siemens.
Johannes Leitner / LG Nexera – Założyciel LG NEXERA oraz Euvic (dawniej LGBS Sp z.o.o). CEO LG Nexera Business Solutions AG, ÖKOM Sp z.o.o. oraz LGBS Vienna Sp z.o.o. Odpowiedzialny za rozwój biznesu
Florian Poller / LG Nexera – COO LG Nexera. Odpowiedzialny za działalność operacyjną.
tszalaj2
Tomasz Szałaj / IT-Dev – Założyciel, wspólnik i Prezes Zarządu w IT-Dev Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Wrocławskiej. Interesuje się psychologią, z naciskiem na motywacje i przywództwo. W firmie konsekwentnie promuje wizję nowoczesnej komunikacji.
mkowalczyk2
Maksymilian Kowalczyk / IT-Dev – Wiceprezes Zarządu IT-Dev Sp. z o.o., kierujący zespołem sprzedaży i marketingu. Ukończył Politechnikę Wrocławską, gdzie do tej pracuje jako wykładowca. Certyfikowany Trener Microsoft w obszarze zarządzania projektami i Sharepointa. W wolnych chwilach gra na gitarze.
jblytkowski
Jakub Łytkowski / X-Code – Prezes Zarządu firmy X-Code Sp. z o.o.
Jan Skiepko / X-Code.  – Wiceprezes Zarządu firmy X-Code Sp. z o.o.
Artur Grodzki / Internetium– Prezes Zarządu Internetium Sp. z o.o., absolwent Politechniki Białostockiej i Politechniki Warszawskiej, z branżą IT związany od 1997 roku. W spółce Internetium od roku 2007, zaangażowany w budowę rozmaitych rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe, między innymi w sektorze ubezpieczeniowym. Entuzjasta możliwości wynikających z połączenia kreatywności zgranego zespołu i najnowszych technologii. Prywatnie miłośnik robotyki i dobrej fantastyki.
Rafał Pamuła / iFormation – prezes zarządu i współzałożyciel spółki iFormation. Absolwent AGH oraz studiów MBA WSB-NLU. Oddany manager, zarządzający w przeszłości zespołami w wielu międzynarodowych koncernach. Poza pracą miłośnik aktywnego spędzania czasu. Z grupą Euvic związany od roku 2010.
Zbigniew Ciukaj / IT Works S.A. – wiceprezes zarządu IT Works S.A. Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Ekspert w dziedzinie outsourcingu IT, budowy modeli biznesowych, organizacji projektów i długoterminowego utrzymania oraz rozwoju usług świadczonych dla Klientów. Posiada szerokie doświadczenie związane z tranzycją infrastruktury, procesów, zespołów oraz reorganizacją i optymalizacją usług IT.
Piotr Żurawlow / SOFTIQ – prezes i założyciel SOFTIQ. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej oraz studiów M.B.A. Doświadczony i skuteczny menadżer. Jego receptą na sukces jest budowanie silnych i trwałych relacji wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Prywatnie uwielbia grę w squasha, żagle i snowboard.
Andrzej Plachta / SOFTIQ – wiceprezes SOFTIQ. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej oraz studiów MBA. Doświadczony menadżer i strateg, sięgający po oryginalne metody usprawniające skuteczność i efektywność zarządzania. Przez wiele lat pełnił kluczową rolę w jednej z największych firm IT w Polsce. Prywatnie miłośnik tenisa, piłki nożnej i dobrej literatury.